CENÍK VIDEO PRACÍ

 


 


AUTORSKÉ FILMY SE SCÉNÁŘEM

Potřebujete představit vaší firmu a výrobky?

Potřebujete prezentovat váš kraj, město nebo obec?

Podle připraveného a předem konzultovaného scénáře pro vás natočíme, sestřiháme a ozvučíme video film podle vašich představ. Natočíme v ateliéru vaše výrobky. Na přání natočíme i letecké záběry. Text pro film přeložíme i do jazykových verzí. Natáčíme vždy pod vedením odborného konzultanta. Výsledný materiál převedeme do různých formátů včetně převodu do NTSC (americká norma). Do filmů zařazujeme  fotografie, loga, titulky. Hudbu pro film používáme z vlastních komponovaných materiálů.

Pro DVD provedeme potisk nosičů včetně barevného přebalu pro plastovou krabici.

 

SVATBY

Nabízíme záznam vašeho slavnostního dne ve dvou variantách.

Připravili jsme pro vás následující varianty:

- svatební obřad

- kompletní svatební den (od příprav až po první tanec)

Do filmu vkládáme dodané fotografie nevěsty a ženicha od prvních krůčků až po současnost. Celý film je ozvučen hudbou a předán na nosiči DVD s barevným přetiskem.

MATURITNÍ PLESY

Nabízíme záznam vašeho maturitního plesu spojeného se šerpováním.

Připravili jsme variantu s průřezem celého večera včetně prvních tanců.

Na DVD vám předáme kompletně zpracovaný film. Sami si zvolíte cenu podle počtu odebraných kopií.

Každé DVD je plastovém obalu s barevným přetiskem.

NATÁČENÍ VEČÍRKŮ, OSLAV, SCHŮZÍ, SPORTOVNÍCH AKCÍ, ŠKOLENÍ

Nabízíme natáčení různých firemních i rodinných akcí. Nenávratné zachycení okamžiků vám předáme sestřihané a ozvučené na nosičích DVD s barevným přebalem v plastových krabicích.

STŘIH A ÚPRAVY AMATÉRSKÝCH FILMŮ

Vaše záznamy z rodinných oslav, dovolené, sportovních akcí, svatby, křtiny a další upravíme pod vašim vedení tak, aby jste mohli předat svým známým kvalitně sestřihaný film pro promítání na nosiči DVD. Vy sami si určíte jaké titulky se objeví ve filmu, jaká hudba bude doprovázet film. Udělejte s námi ze svých video záběrů konečný upravený film se vším co k filmu patří.

KOPÍROVÁNÍ FILMŮ Z VHS NA DVD

Provádíme převod vašich video kazet VHS na nosiče DVD. V menu DVD oddělíme záznamy do jednotlivých oken tak, aby jste již nemuseli pracně hledat právě ten záběr který chcete ukázat svým známým. Nabízíme celoroční slevu 50% při kopírování nad 200 minut.

 

Copyright © Zdeněk Secký - SEKY