Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění

Technická karta  Mapy RZ  Časový harmonogram  Ubytování  Historie rallye   Prodej DVD z rallye  Ceník - reklama v rallye  Kalendář rallye


RALLYE POSÁZAVÍ - MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE

 


Rallye Posázaví patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Havlíčkova Brodu.

Základním posláním motoristických akcí je připravovat mladé ale i pokročilé jezdce na dokonalé zvládnutí vozidla zvláště v krizových situacích ve vyšších rychlostech. Jezdci spolu s navigátory a servisními týmy mají možnost prožívat spolu s diváky hodnotné sportovní zážitky.

Cílem soutěží získávat zejména mladé začínající řidiče a podle pravidel je zdokonalovat v řidičském umění nejen v technických průjezdech na tratích rychlostních zkoušek ale i pro silniční provoz. Každoročně se soutěže zúčastňují jezdci z celé naší vlasti a zahraničí.


AKTUALIZOVÁNO 09.01.2017 08:25:53


OBJEDNEJTE SI DVD

Z 19. ROČNÍKU RALLYE POSÁZAVÍ - MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE


      KONEČNÉ VÝSLEDKY S POŘADÍM


15.5.2016 - Děkujeme všem soutěžním týmům za účast. Vítězným posádkám blahopřejeme. Děkujeme za podporu a spolupráci zástupcům měst a obcí, sponzorům, mediálním partnerům, zástupcům bezpečnostních složek, pořadatelům, divákům za kázeň při sledování průjezdů a všem nejmenovaným.

 Zdeněk Secký - ředitel

 

 


Copyright © Zdeněk Secký - SEKY