Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění

Technická karta  Mapy RZ  Časový harmonogram  Ubytování  Historie soutěže   Prodej DVD  Ceník - reklama v soutěži  Kalendář soutěží


MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ SOUTĚŽ (MMS) POSÁZAVÍ

MEMORIÁL ING. KARLA ŠVECE

 


MMS Posázaví patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Havlíčkova Brodu.

Mezinárodní motoristická soutěž pro začínající i pokročilé jezdce s vloženými zkouškami dovednosti. Cílem soutěže je seznámit posádky se základními pravidly motoristických soutěží, zdokonalit jezdce v řidičských schopnostech a řešení kritických situací v různých rychlostech. Dále seznamovat domácí, zahraniční posádky a soutěžní týmy s krásami a památkami Českomoravské vrchoviny v okolí Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou a tím i zvýšit zájem turistů o danou lokalitu.

Připravovat pro širokou veřejnost kvalitní kulturní a sportovní vyžití.

Působit hlavně při výchově mladých a začínajících jezdců a osvětou působit proti užívání omamných a návykových látek.

Kvalitním účinkováním zařadit motoristické podniky ke kulturním akcím nejen na Vysočině, v České Republice ale i v sousedních zemích.


AKTUALIZOVÁNO 16.03.2017 07:37:30


15.3.2017 - Z důvodu konání oslav spojených s obcí Okrouhlička přes kterou RZ vede je termín pro start 20. ročníku MMS Posázaví změněn na 3.6.2017.

23.2.2017 - Po připomínkách některých jezdců posunujeme první termín pro zasílání přihlášek na 30.4.2017 a navýšení startovného pro sociálně slabé, nebo postižené občany oddělujeme od základní částky pro startovné. Příspěvek pro tyto občany bydlící v obcích přes které vedou RZ budeme vybírat až při prezenci.

- po připomínkách vás jezdců měníme definici pro penalizaci na retardérech.

17.2.2017 - Připravili jsme pro vás všechny potřebné tiskopisy pro stažení.

- v pravidlech jsme museli vynechat všechna nařízení která by vedla k porušování silničního zákona o provozu vozidel na veřejných komunikacích.

- novinkou je poskytování vybraných prostředků pro sociálně slabší, nebo postižené občany kteří mají trvalý pobyt v obcích přes které RZ vedou.

- z důvodu podpisových akcí občanů tzv. petice pod názvem STOP RALLYE jsme přejmenovali soutěž. Vypustili jsme název rallye a zařadili název Mezinárodní Motoristická Soutěž (MMS).

- novinkou pro zpomalení posádek na RZ budou nové prvky pod názvem STOP ČÁRY. Tyto prvky jsme již používali pokud jsme byli nuceni zpomalit nezkušené jezdce před kritickým místem. Více naleznete ve pravidlech soutěže.

- zrušili jsme třídu LEGENDY.

- obnovili jsme přeřazování vozidel ve třídách které nebudou naplněny alespoň třemi vozy.

- vracíme se k předávání věnců při slavnostním vyhlášení vítězů.

- pro posádky které chtějí ušetřit prostředky za startovné jsme připravili termíny pro zaslání přihlášky a zaplacení startovného.


9.2.2017 - Měníme image i pravidla. Do konce příštího týdne bude připraveno ke stažení Zvláštní Užívání (pravidla soutěže) včetně přihlášky. Věnujte pozornost termínům pro zaplacení startovného. Termíny budou rozděleny do tří měsíců a posádky můžou ušetřit prostředky včasným zasláním přihlášky a startovného. Sledujte tyto stránky.


 

Copyright © Zdeněk Secký - SEKY