Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění

Technická karta  Mapy RZČasový harmonogram  Ubytování  Historie rallye  Prodej DVD z rallye  Ceník - reklama v rallye   Kalendář rallye


MEZINÁRODNÍ MOTORISTICKÁ SOUTĚŽ (MMS) SVĚTLÁ


MMS Světlá patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Světlé nad Sázavou.

Mezinárodní motoristická soutěž pro začínající i pokročilé jezdce s vloženými zkouškami dovednosti. Cílem soutěže je seznámit posádky se základními pravidly motoristických soutěží, zdokonalit jezdce v řidičských schopnostech a řešení kritických situací v různých rychlostech. Dále seznamovat domácí, zahraniční posádky a soutěžní týmy s krásami a památkami Českomoravské vrchoviny v okolí Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou a tím i zvýšit zájem turistů o danou lokalitu.

Připravovat pro širokou veřejnost kvalitní kulturní a sportovní vyžití.

Působit hlavně při výchově mladých a začínajících jezdců a osvětou působit proti užívání omamných a návykových látek.

Kvalitním účinkováním zařadit motoristické podniky ke kulturním akcím nejen na Vysočině, v České Republice ale i v sousedních zemích.


AKTUALIZOVÁNO 20.09.2017 14:29:32            LOGO PRO STAŽENÍ


20.9.2017 - Již dnes jsme pro vás připravili časový harmonogram, mapy RZ včetně přejezdů, stáhnout si můžete program i plakát.

 

     

19.9.2017 - protože se termín pro přihlášení posádek kryje s datem následující soutěže, prodlužujeme první termín do 26.9.2017.

8.9.2017 - díky zástupcům obcí a jejich kladného vyjádření k soutěži, můžete se těšit i na RZ v délce 16,5 Km. Sledujte tyto stránky.

31.8.2017 - nabízíme mapu servisu 

21.8.2017 - Zastupitelé Města Světlé nad Sázavou schválili žádost o pronájem a užívání prostorů ve všech bodech. Servisní a parkovací zóna bude rozdělena. Hlavní servisní zóna bude okolo skláren Bohemia, další u restaurace Koruna a po dohodě se zástupcem Českých Drah v prostorách nákladního nádraží ve Světlé nad Sázavou.

Dále bude zapůjčeno veřejné prostranství na Náměstí Trčků z Lípy pro Technickou přejímku soutěžních vozů, start, cíl a vyhlášení vítězů. Prezence a ředitelství, včetně PRESS a PC centra bude v zasedací místnosti v budově Městského úřadu.

Město Světlá nad Sázavou daruje nejlepší smíšené posádce Pohár starosty města a poskytne upomínkové předměty pro vítěze ve všech třídách.

- Přejezdy mezi RZ budou probíhat na základě povolení Policejního Prezídia s oranžovými výstražnými majáky.

- Akreditace PRESS bude přímo na místě v PC centru na Náměstí Trčků z Lípy v pátek 6.10. po celý den a v sobotu 7.10. od 7,00 - 8,00 hodin.

20.7.2017 - Zastupitelé obce Okrouhlice schválili průjezd obcemi Valečov, Okrouhlice a Olešnice při dodržení všech bezpečnostních opatření.

Při průjezdu RZ bude probíhat místní akce "Špacírka". Po dohodě se zástupcem akce dojde ke křížení RZ v obci Olešnice. Pro tento případ bude soutěž zastavena po dobu 5 minut a všechny zúčastněni budou moc přejít přes RZ,

21.7.2017 - Navýšení startovného pro obce oddělujeme od základní částky pro startovné. Částka pro poskytnutí prostředků pro obce je 200,-Kč na posádku.


Copyright © Zdeněk Secký - SEKY