Kontakt  Pořadí  Pravidla soutěže  Přihláška  Přihlášené posádky  Pojištění

Technická karta  Mapy RZČasový harmonogram  Ubytování  Historie rallye  Prodej DVD z rallye  Ceník - reklama v rallye   Kalendář rallye


RALLYE SVĚTLÁ      


Rallye Světlá patří již k tradičním motoristickým soutěžím které startují na Vysočině pod záštitou města Světlé nad Sázavou.

Základním posláním motoristických akcí je připravovat mladé ale i pokročilé jezdce na dokonalé zvládnutí vozidla zvláště v krizových situacích ve vyšších rychlostech. Jezdci spolu s navigátory a servisními týmy mají možnost prožívat spolu s diváky hodnotné sportovní zážitky.

Cílem soutěží získávat zejména mladé začínající řidiče a podle pravidel je zdokonalovat v řidičském umění nejen v technických průjezdech na tratích rychlostních zkoušek ale i pro silniční provoz. Každoročně se soutěže zúčastňují jezdci z celé naší vlasti a zahraničí.


AKTUALIZOVÁNO 09.01.2017 08:26:59


OBJEDNEJTE SI DVD Z RALLYE SVĚTLÉ 2016


   KONEČNÉ VÝSLEDKY S POŘADÍM

9.10.2016 -

Děkujeme všem soutěžním týmům za účast. Vítězným posádkám blahopřejeme. Děkujeme za podporu a spolupráci zástupcům měst a obcí, sponzorům, mediálním partnerům, zástupcům bezpečnostních složek, pořadatelům, divákům za kázeň při sledování průjezdů a všem nejmenovaným.

 Zdeněk Secký - ředitel

 

logo pro stažení  


 

 

Copyright © Zdeněk Secký - SEKY